REKRUTACJA PRACODAWCÓW - MONITORING LOSÓW ABSOLWENTÓW

REKRUTACJA PRACODAWCÓW - MONITORING LOSÓW ABSOLWENTÓW

Postprzez Innova » 17 lut 2014, o 07:37

Rekrutacja Pracodawców na testerów – etap drugi !

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu informuje, iż niebawem rusza rekrutacja testerów portalu internetowego przeznaczonego do monitorowania karier zawodowych absolwentów w ramach projektu
„PI – Monitoring losów absolwentów w kontekście dostosowania oferty edukacyjnej do potrzeb gospodarki opartej na wiedzy i wymogów rynku pracy” .

Do udziału w testowaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracodawców (ich pracowników) z branż o profilu działalności zbliżonym do kierunków kształcenia uczelni wyższych o profilu przyrodniczo-technicznym. Pracodawcy pełniący funkcję testerów mają możliwość bezpłatnej promocji swojej firmy na naszym portalu, bezpłatnego dostępu do bazy studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie czyli nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracownikami, stażystami, praktykantami czy też wolontariuszami, a jednocześnie otrzymają za to wynagrodzenie.

Wszystkie niezbędne informacje pojawią się niebawem na stronie internetowej projektu: www.losy-absolwentow.up.wroc.pl w zakładce materiały do pobrania. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zachęca do monitorowania strony.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu!
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu.

Dane kontaktowe:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
ul. Norwida 25, budynek A12, pok. 2 lub 3 (II piętro)
tel. 71 320 5477, 71 320 5485
Innova
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 sie 2011, o 12:59

Powrót do Formy wsparcia dla inwestycji w innowacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron