Rekrutacja do projektu trwa

2010.12.08

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych wrocławskich uczelni do udziału w projekcie Wortal Transferu Wiedzy! Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie i dostarczenie do Biura Projektu deklaracji uczestnictwa w Projekcie.
> załącznik 1: deklaracja uczestnictwa w projekcie Wortal Transferu Wiedzy dla pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych

Rekrutacja do projektu trwa

2010.12.08

Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych woj. dolnośląskiego do udziału w projekcie Wortal Transferu Wiedzy! Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie i dostarczenie do Biura Projektu deklaracji uczestnictwa w Projekcie.
>
załącznik 2: deklaracja uczestnictwa w projekcie Wortal Transferu Wiedzy dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw

Spotkanie na Uniwersytecie Ekonomicznym

2010.12.03

W dniu 03.12.2010 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyło się Spotkanie Informacyjne promujące Projekt Wortal Transferu Wiedzy organizowane przez Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT we współpracy z wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Ekonomicznym, Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Przyrodniczym.

 

Spotkanie na Politechnice Wrocławskiej

2010.12.02

W dniu 02.12.2010 na Politechnice Wroclawskiej odbyło się spotkanie informacyjne promujące Projekt Wortal Transferu Wiedzy organizowane przez Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT we współpracy z wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Ekonomicznym, Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Przyrodniczym.

 

Spotkanie na Uniwersytecie Przyrodniczym

2010.11.30

W dniu 30.11.2010 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyło się spotkanie informacyjne promujące Projekt Wortal Transferu Wiedzy organizowane przez Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT we współpracy z wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Ekonomicznym, Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Przyrodniczym.

 

Spotkanie Inaugurujące Projekt

2010.11.26

WR FSNT NOT serdecznie zaprasza na Spotkanie Inaugurujące Projekt "Wortal Transferu Wiedzy" realizowany wspólnie z 3 uczelniami wyższymi:

>
Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu,
>
Politechniką Wrocławską,
>
Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

 

1 2 3 4 5 6
AKTUALNOŚCI
2013.07.10

Wrocławski Park Technologiczny zaprasza do Projektu "Wielka nauka-kolejny etap procesu transferu technologii"

Szukasz nowych zamówień i rynków zbytu?
Twoje przedsiębiorstwo może działać w przemyśle związanym z wysoką technologią i odnosić sukcesy.
Dzięki Wrocławskiemu Parkowi Technologicznemu uzyskasz dostęp do zamówień ogłaszanych przez organizacje takie jak CERN czy ITER oraz pomoc w nawiązaniu współpracy. 


 

2013.02.05

I OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA: Kształtowanie pozytywnego wizerunku w ochronie zdrowia

Wyższa Szkoła Zarządzania "Edukacja" we Wrocławiu zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję:  Kształtowanie pozytywnego wizerunku w ochronie zdrowia - WIZMED 2013, która odbędzie się 15 marca 2013 we Wrocławiu.2013.01.22

ICTM 2013, WSZ EDUKACJA we Wrocławiu

ICTM 2013, Second International Conference on ICT Management for Global Competitiveness and Economic Growth in Emerging Economies. Conference Theme: Economic, Social, and Psychological Aspects of ICT Implementation. Organizers: The College of Management Edukacja and University of Wrocław. Wroclaw, Poland, September 16-17, 2013.